• DOMŮ
 • CENÍK
  • TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

  • THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

  • AROMATICKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

  • MASÁŽ HORKÝM KOKOSOVÝM OLEJEM

  • ANTICELULITIDNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

  • KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

  • THAJSKÉ MASÁŽE ZAD A ŠÍJE

  • ANTIMIGRENÓZNÍ MASÁŽ

  • REFLEXIVNÍ MASÁŽ NOHOU A CHODIDEL

  • ALOE VERA THAJSKÁ MASÁŽ

 • DÁRKOVÝ POUKAZ
 • OPAVA
 • KONTAKT
 • cs_CZCZ
 • en_USEN

MASÁŽ PRO ROVNOVÁHU TĚLA A MYSLI

Každá masáž je jedinečným rituálem, přizpůsobeným vašim potřebám. Relaxujte ve světě, kde se starověká moudrost thajské masáže setkává s profesionálním uměním péče o vás.

INDIKACE ANEB PROČ PŘIJÍT NA THAJSKOU MASÁŽ?
Přináší uvolnění, hlubokou relaxaci, odpočinek pro tělo i mysl
Zbavuje bolesti a ztuhlosti svalů a kloubů
Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
Uvolňuje proudění energie v těle
Zlepšuje pohyblivost kloubů a pružnost šlach
Přispívá ke zvýšení imunity a odolnosti organismu
Povzbuzuje činnost vnitřních orgánů
Skvělá pomoc při zvládání stresu, napětí a přepracování
Pomáhá při depresích, migrénách, nespavosti
Podporuje trávicí systém, urychluje metabolismus a vylučování škodlivých látek z těla
KONTRAINDIKACE ANEB KDY RADĚJI THAJSKOU MASÁŽ ODLOŽIT
Thajská masáž není vhodná při vysokém krevním tlaku a srdečních onemocněních
Při osteoporóze, akutních zánětech či virových onemocněních a onemocněních kůže
Při nadměrném užití alkoholu, omamných látek či tišících léků
Při výrazných problémech s křečovými žilami
Při onkologických onemocněních (konzultace s lékařem)
Při horečce
Pooperační a poúrazové stavy
Při těhotenství do 4 měsíce
TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ
Čas 60-120 minut.

V podstatě se jedná o unikátní systém speciálních masážních technik spočívajících ve stlačování tlakových bodů a uvolňování toků energií. Při thajské masáží masérka využívá dokonalé znalosti těla, zejména kostí, šlach, vazů a svalů. Tento systém odstraňuje napětí, bolest, migrénu, ztuhnutí krčních svalů a podobně. Podporuje krevní oběh a duševní relaxaci.

Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinou tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Tím se liší od naší běžné české masáže, která pracuje pouze se svaly. Pro maximální požitek z thajské masáže je nutná masáž celého těla v délce trvání 60 -120 minut.

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ
Čas 60-120 minut.

Je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř až po zádové svaly. Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednolivých prstů.

Podstatou olejové masáže je větší relaxace, zbavení se stresu a vyčištění hlavy od všech problémů a to vše s prvky masáže tradiční. Vzniká tak jedinečná kombinace důkladného promasírování těla zmírněnou thajskou tradiční masáží a prospívání pokožce a dalším smyslům díky olejům.

Všechny masáže možno objednat jako párové

AROMATICKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ
Čas 60-120 minut.

Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí.

Tato masáž je prováděna v kombinaci s aromaterapií aromatickým masážním olejem. Můžete si vybrat vůni růže, jasmínu nebo orchideje.Masáž celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na Vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně.

MASÁŽ HORKÝM KOKOSOVÝM OLEJEM
Čas 60-120 minut.

Masáž horkým olejem krásně prohřeje vaše tělo, uvolní vaše svaly a zklidní vaši mysl. Tato masáž je oproti klasickým thajským masážím více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, ale věnují se uvolnění svalového napětí celého těla.Masážní olej se nejdříve nahřeje a poté se vmasíruje do svalů. Bio kokosový olej, který používáme je pro své unikátní složení mimořádně vhodný pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku celého těla i obličeje – hydratuje ji, zvláčňuje a zabraňuje jejímu vysychání. V létě pleť regeneruje a hydratuje po opalování, v zimě ji chrání před mrazem. Hodí se i k péči o citlivou a jinak problematickou pokožku. Je přímo předurčen pro masáže, velmi dobře se roztírá a výborně vstřebává.Jeho jemná exotická vůně umocní relaxační zážitek. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně.

OTEVÍRACÍ DOBA
KONTAKT
Přejít nahoru